امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396 - 20:54

مدیران مدارس سما شهرستان شیروان:

درخشش دانش آموزان سما شیروان در المپیادهای علمی

فریده شفیعی ثانی و رضا ارزمان زاده مدیران دبیرستانهای دخترانه و پسرانه سما شیروان اعلام کردند : «56 نفر از دانش آموزان این مدارس به مرحله دوم المپیادهای علمی در چهار رشته ادبیات فارسی، علوم تجربی، ریاضی، علوم اجتماعی راه پیدا کردند. »

به گزارش پانا خراسان شمالی:فریده شفیعی ثانی و رضا ارزمان زاده مدیران دبیرستانهای دخترانه و پسرانه سما شیروان اعلام کردند : «56 نفر از دانش آموزان این مدارس به مرحله دوم المپیادهای علمی در چهار رشته ادبیات فارسی، علوم تجربی، ریاضی، علوم اجتماعی راه پیدا کردند. »

این مدیران یادآور شدند با توجه به اهمیت برگزاری المپیادهای علمی، بر اساس سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش و مدارس ماموریت دارند تا با ایجاد محیط مناسب زمینه یادگیری بهتر دانش‌آموزان را مهیا کنند که  برگزاری دوره ها، کلاسها و رقابت های علمی نقش مهمی در ارتقای سطح دانش افراد دارد و مجتمع سما با وجود دبیران توانمند و امکانات پیشرفته از جمله فضای آموزشی مناسب، کارگاه کامپیوتر با اینترنت، آزمایشگاه مجهز با دیتای هوشمند، کلاسهای هوشمند، وجود اپلیکیشن های آموزشی ارتباط اولیا و مدرسه جهت ارتباط مجازی با دبیران زمینه مناسبی را برای پیشرفت علمی دانش آموزان  فراهم آورده است. 

علاوه بر این دانش آموزان دبیرستان های سما در بخش های فرهنگی، پژوهشی، ورزشی و مذهبی افتخارات متعددی را در سطوح مختلف استانی و کشوری کسب کرده اند که از آموزشهای قوی و موثر دبیران مجرب و امکانات مدرن این مدارس به دست آمده اند.
گفتنی است نزدیک به سیصد نفر دانش آموز در دبیرستان های مجتمع سما مشغول به تحصیل بوده و با توجه به امکانات گسترده این مدارس قابلیت جذب دانش آموزان بیشتری  با شرایط ویژه را در سالهای بعد خواهد داشت.

صابری:خبرنگار پانا

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.